Opis produktu

Zestaw elementów tworzących punktowy system doświetlania pomieszczeń, budynków mieszkalnych, biur, hal i magazynów światłem naturalnym, niezbędnym do funkcjonowanie każdego żywego organizmu. Zastosowanie świetlików dachowych ma bardzo korzystny wpływ na zdrowie, komfort i wydajność pracy, dodatkowo pozwala oszczędzać energię elektryczną, a co za tym idzie obniżyć koszty związane z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa. Świetliki dachowe równomiernie rozmieszczone dają możliwość punktowego doświetlenia stanowisk pracy oraz nadają estetyczny wygląd na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Tam, gdzie nie ma możliwości zamontowania okien doskonałym rozwiązaniem jest doświetlanie pomieszczeń świetlikami punktowymi, które doprowadzą kilkakrotnie więcej światła niż standardowe okna.

 

Do najważniejszych zalet świetlików należy zaliczyć : doświetlanie, ukierunkowanie strumienia światła bezpośrednio nad miejsce pracy, źródło optymalnie rozproszonego światła przy zastosowaniu kopułek mlecznych.
Świetliki wykonywane są w 20 standardowych wymiarach. Na zamówienie klienta wykonujemy także inne wymiary. Czas oczekiwania na realizacje zamówienia specjalnego jest dłuższy, ponieważ nie są na stanie magazynowym.


Wyroby posiadają wszelkie niezbędne dokumenty, które uprawniają do stosowania ich na terenie UE.

© PHU WIRMET, ul. Poznańska 72, 62-052 Wiry koło Poznania, tel. +48 602 783 913, +48 728 319 114

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...